Latvijas dabas fonds Facebook

Aicinām uz semināru "Plānošanas ietekme uz ainavas kvalitāti un dabas daudzveidību"

Lēmumi, ko pieņemam šodien, veidos ainavu, kurā dzīvos nākamās paaudzes. Šī ainava ietekmēs un veidos mūsu bērnus un mazbērnus, līdzīgi kā šodien ainava ir veidojusi mūs. Cik bagātīgu ainavu mēs nodosim nākotnei? Kā veidot ainavu, kruā mūsu ikdienas dzīvesveids un veiksmīga uzņēmējdarbība iet roku rokā ar kultūrvēsturisko mantojumu un dabas daudzveidību?

Tāpēc seminārā lūkosimies uz ainavu gan no vēsturiskās perspektīvas, gan vietrades kontekstā, un runāsim par mūsu praktiskajām iespējām saglabāt un veidot dabas daudzveidību ainavā. Paredzēti arī praktiski demonstrējumi.

Pilna semināra programma šeit. 

SAKARĀ AR LIELO PIETEIKUMU SKAITU DALĪBAI SEMINĀRĀ, AICINĀM NO KATRAS PAŠVALDĪBAS PIETEIKTIES NE VAIRĀK KĀ DIVUS PĀRSTĀVJUS! 

Arī Jūs varat veidot semināra dienaskārtību! 

Ja jūsu pašvaldībā, īpašumā vai organizācijā ir kāds aktuāls ar ainavas veidošanu saistīts jautājums, lūdzu, iesūtiet situācijas aprakstu ar fotogrāfijām, norādot pašvaldību vai organizāciju, kuru pārstāvat. Semināra laikā situācija tiks analizēta un klātesošie eksperti sniegs savus ieteikumus, kā to risināt.

Iesūtīšanas termiņš: 1. marts.

Situāciju jāiesūta: ldf@ldf.lv

Dalība seminārā bez maksas. 

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta. Pieteikties šeit!

Ja ir kādi jautājumi vai neskaidrības, lūdzu zvaniet: 67830999 vai ldf@ldf.lv